لیست شرکتهای مجاز نصب آسانسور در کرمانشاه


با توجه به افزایش تعداد آسانسورهای نصب شده در استان، حفظ سلامت و ایمنی فردی و عمومی، حصول اطمینان از کیفیت دستگاه های آسانسور و نظارت بر نصب آسانسور و اطمینان از ایمنی آن ضروری است چرا که با اجرای کامل و دقیق موازین و الزامات استاندارد آسانسور، حوادث ناشی از آن نیز کاهش یابد.
انتظار می رود مردم  استان جهت نصب و راه اندازی آسانسور به تاریخ اعتبار پروانه طراحی و مونتاژ واحدهای نصاب آسانسور که دارای مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت هستند، توجه و دقت کنند.
نصب آسانسور توسط شرکت های غیرمجاز ممنوع است و مسئولیت حوادث و سوانح احتمالی نصب آسانسور توسط این شرکت های غیرمجاز بر عهده مالکان و مدیران ساختمان های دارای آسانسور است.
خرید قطعات و تجهیزات آسانسور نیز باید از شرکتهای دارای پروانه استاندارد انجام گیرد و فهرست آنها در اختیار مالکان باشد تا با کمترین مشکل در مراحل اجرا مواجه شوند.
فهرست شرکت های مجاز در سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان ملی استاندارد کرمانشاه موجود است لذا توصیه می کنیم مردم به هیچ عنوان از آسانسورهایی که گواهی نامه ایمنی رسمی و معتبر استاندارد ندارند، استفاده نکنند.کارفرمایان و مالکان محترم می توانند جهت اطلاع از نام و آدرس شرکتهای مجاز در استان کرمانشاه به سایت زیر مراجعه نمایند.

http://lift.isiri.gov.ir/reg_Kermanshah/Home/ValidSellers

لا تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما