ضرورت استفاده از خدمات شرکت های دارای مجوز برای نصب و تعمیر آسانسور

تا-چه-حد-اهل-خطر-کردن-هستید-؟

مالکان، پیمانکاران و مدیران مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری که در عقد قرارداد دخیل هستند باید از شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ معتبر به نام خود شرکت مجری از سازمان صنعت، معدن و تجارت قرارداد عقد نمایند و در نصب و راه اندازی و سرویس سالیانه آسانسور از خدمات این شرکت ها استفاده نمایند.
 با توجه به افزایش تعداد آسانسورهای نصب شده در استان، حفظ سلامت و ایمنی فردی و عمومی، حصول اطمینان از کیفیت دستگاه های آسانسور و نظارت بر نصب آسانسور و اطمینان از ایمنی آن ضروری است.
 با اجرای کامل و دقیق موازین و الزامات نصب استاندارد آسانسور، حوادث ناشی از آن نیز کاهش می یابد ، انتظار می رود مردم برای نصب و راه اندازی آسانسور به تاریخ اعتبار پروانه طراحی و مونتاژ واحدهای نصاب آسانسور که دارای مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت هستند، توجه کنند.
نصب آسانسور توسط شرکت های غیرمجاز ممنوع است و مسئولیت حوادث و سوانح احتمالی نصب آسانسور توسط این شرکت های غیرمجاز بر عهده مالکان و مدیران ساختمان های دارای آسانسور است.
 فهرست شرکت های مجاز در سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه و همچنین سایت اداره کل استاندارد کرمانشاه وموجود است.
شرکت فراز آسانسور ( فرهود آسانسیر غرب ) نیز از سال 86 دارای پروانه طراحی و مونتاژ از طرف سازمان صنعت و معدن و تجارت کرمانشاه بوده و نام شرکت و نام مدیر عامل ( جواد خداداده ) در سایتهای فوق قابل مشاهده است .

1 تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما