شرکت فراز آسانسور با 10 سال فعالیت به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت آسانسور  و  پله برقی می‌باشد. این شرکت در سال 1386 تاسیس گردید و  در زمینه انواع آسانسورهای مسافربر، باربر و اتومبیل‌بر در ظرفیتهای مختلف و متنوع فعالیت دارد. فرازآسانسور ضمن اخذ پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور و تمامی  مجوز های لازم جهت  فعالیت از وزارت صنایع به عنوان اولین سازنده  و  عرضه‌ کننده  آسانسورهای  هیدرولیک  بصورت  چهار  به  یک  در بالاترین  ارتفاع  در  ایران  و نیز  متخصص در  زمینه آسانسورهای صنعتی با درجه حفاظتی مختلف  شناخته‌شده‌است.
این شرکت با برخورداری از بخش‌های مهندسی فروش، دفتر طراحی و مهندسی، نصب، سرویس و نگهداری، بازسازی، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و  واحدهای مالی، اداری  و مدیریت، در دفتر مرکزی خود در  کرمانشاه  در خدمت مراجعین و  مشتریان محترم می‌باشد.
شرکت فراز آسانسور با دارا بودن پرسنلی متخصص و مجرب در سالهای اخیر موفق به ارائه خدمات چشم گیری به همشهریان و کارفرمایان خود شده که در همین خصوص در سال 93 موفق به کسب عنوان بهترین  برند در  صنف آسانسور در استان گردیده که مطمئنا مسئولیتهای کیفی و کمی این شرکت را دو چندان خواهد کرد.

فراز آسانسور  تجارب ارزنده‌اي  در زمینه  طراحی و اجرا در  پروژه‌هاي مختلف در استان را  دارد. از جمله  می‌توان  به پروژه  دانشگاه آزاد کرمانشاه ، دانشکده تربیت بدنی دانشگاه رازی ، دانشگده دامپزشکی دانشگاه رازی ، بیمارستان 520 ارتش جمهوری  اسلامی ، ستاد  اجرایی فرمان  100  امام ، سرپرستی  منطقه  غرب موسسه  ثامن الحجج  و …..  اشاره کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *